Forum Klasy 3e Gimnazjum nr 9 w Legnicy

Forum Klasy 3e Gimnazjum nr 9 w Legnicy


  • Index
  •  » Różne
  •  » Wymiana do Niemiec od 25 maja do 1 czerwca

#1 2008-03-19 19:54:56

xangelicprincessx

Stały bywalec

7139578
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 16
WWW

Wymiana do Niemiec od 25 maja do 1 czerwca

Chciałam napisać Wam,że jest wymiana do Niemiec od 25 maja do 1 czerwca do Frankfurtu nad Menem-czyli tego bliżej granicy z Francją,rozumiem,że raczej większość nie jest zainteresowana,ale napiszę bo kilka osób mnie o to poprosiło No więc tak:

*Przede wszystkim na wymianę mogą pojchać osoby z naszej szkoły,które w miarę będą potrafiły się dogadać xD Ososby z Niemiec są naprawdę spoko
*To my w tym roku jedziemy do nich,więc przez kilka dni mieszkamy w domu,którejś osoby z Niemiec
*A tymczasem borem lasem,daję Wam wstępny plan wycieczek:
No więc czas wymiany to 25.05-01.06.2008 roku
I dzień tj Niedziela:
-wyjazd
-przyjazd do Niemiec,"zakwaterowanie" xD w domu Niemca (podejrzwam,że przyjedziemy nad samym ranem po jedzie się około 13 h)
II dzień tj Poniedziałek:
-zajęcia w szkole naszych Niemców, język niemiecki, muzyka i wf-oczywiście nie mam na myśli takich wzorcowych przedmiotów,tam to jak dobra zabawa a nie lekcja ^^
-zwiedzanie szkoły i miasta Hofheim
III dzień tj Wtorek:
-Wyjazd na wycieczkę całodniową na wycieczkę do Frankfurtu-zwiedzanie miasta
IV dzień tj Środa:
-Tak zwany "Dzień Zdrowia"-tj pobyt w jakimś centrum sportowym "SPortzenter" podobnym do Aqua Parku,z różnymi atrakcjami: saunami,basenami termalnymi itp itd
V dzień tj Czwartek:
-Zwiedzanie Nadrenii i rejs statkiem po Renie
VI dzień tj Piątek:
-wyjazd do HessenPark tj takie miasto urządzone w stylu takim tradycyjnym stylu
-wieczorem dyskoteka w szkole
VII dzień tj Sobota:
-Tj dzień rodzinny,który spędza się w gronie rodziny Niemca,który zostaje zorganizowany przez nich
VIII dzień tj Niedziela:
-Śniadanie
-Pożegnanie
-Powrót do Polski

Koszt wymiany tj około 200 zł + kieszonkowe wg uznania Jedzie się tam jak już mówiłam około 13 godzin,autokar jest z Legnicy,a co każdego dnia trzeba liczyć też na jakiś czas po wycieczkach bo napewno nie będziecie siedzieć w domu Jak narazie jest chętnych chyba tylko cztery osoby z naszej szkoły,a musi być conajmniej 9 ze strony niemieckiej chętnych jest aż 12 Polecam to naprawdę fajna sprawa Jak ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej niech napisze do mnie na gg aha potrzebna jest zgoda rodzica-oczywiście i legitymacja szkolna + paszport Aha lista uczestników niemieckich + ich charakterystyka krótka będzie napewno dostępna Jak macie jakieś wątpliwości piszcie do mnie Ja byłam w zeszłym roku i byłam strasznie zadowolona Polecam ^^

***Koszt wymiany jest niski ponieważ impreza jest prawie w całości fundowana z funduszu stworzonego dla potrzeb wymiany młodzieży i na dzień dzisiejszy jest też dotowana przez Urząd Miasta w Legnicy

Ostatnio edytowany przez xangelicprincessx (2008-03-19 20:57:59)

Offline

 

#2 2008-03-19 20:01:53

Martejszyn

Bywalec

Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 9

Re: Wymiana do Niemiec od 25 maja do 1 czerwca

ja sie pisze

Offline

 

#3 2013-09-22 16:09:18

ceplus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-22
Posty: 2

Re: Wymiana do Niemiec od 25 maja do 1 czerwca

;p

Offline

 
  • Index
  •  » Różne
  •  » Wymiana do Niemiec od 25 maja do 1 czerwca

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl